All Products
Keywords [ transport simulator ] match 79 Products.
Ink Rub Tester Single Station Ink Abrasion Fastness Tester ASTM D5264 Ink Abrasion Tester
| Power: | Electronic |
|---|---|
| Usage: | Paper Testing Instrument |
| Product Name: | Ink Rub Tester |
Straight Reciprocating Rub Tester Ink Fastness Rub Tester
| Power: | Electronic |
|---|---|
| Usage: | Paper Testing Instrument |
| Packaging Details: | Plywood Carton |
Seal Tester Plastic Film Heat Sealer Heat Sealing Parameter Tester
| Packaging Details: | Plywood Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3~5 days |
| Payment Terms: | TT, LC |
ASTM F392 Flex Durability Tester GelboFlex Packaging Flex Film Flex Failure Tester High Quality China Product
| Power: | 220/110V 50/60HZ 3A |
|---|---|
| Usage: | Plastic Testing Machine,flex Durability |
| Warranty: | 12 Months |
Aluminium Foil Flex Failure Tester Metalized Film Flex Durability Tester Astm F392
| Standard: | ASTM F392 |
|---|---|
| Method: | Condition ABCDE |
| Power: | AC110~220V |
Textile Fabric Cloth Rub Tester ASTM D5264 Ink Abrasion Resistance Tester
| Power: | Electronic |
|---|---|
| Usage: | Ink Rub Testing Machine |
| Power Supply: | 220V 50Hz |
Cardboard Paper Ink Rub Resistance Tester Film Ink Layer Abrasion Testing Machine
| Power: | Electronic |
|---|---|
| Usage: | Ink Rub Testing Machine |
| Power Supply: | 220V 50Hz |
Peel Cling Force Tester Tester Astm D 5458 Stretch Wraping Film Cling Strenght Tester
| Sample: | Stretch Film |
|---|---|
| Standards: | ASTM D5458 |
| Test Speed: | 125mm/min |
Colored Turpentine Test Sampling Machine Material Flex Twisting And Crushing Tester
| Power: | Electronic |
|---|---|
| Usage: | Plastic Testing Machine,flex Durability |
| Product Name: | Flex Durability Tester |
Astm F392 Gelbo Flex Material Durable Tester Barrier Film Flex Failure Tester
| Usage: | Plastic Testing Machine,flex Durability |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| Product Name: | Flex Durability Tester |


